Undervisere

Michael Øhrstrøm
Outdoor / Livsanskuelse
michael@giv.dk
Johnnie Bøtker Laursen
Kajak / havkajak / kajakpolo
johnnie@giv.dk
Hans Hvelplund
Spring / Ski / Inliner
hans@giv.dk
Claus Christensen
Klatring / MTB
clausc@giv.dk
Henrik Bock Larsen
Klatring / Kajak
henrik@giv.dk
Kasper Ulriksen
Rough'n tough / Styrketræning / MTB
kasper@giv.dk
Jens Therkildsen
Volley / Ballgames / Politi
jens@giv.dk
Ane Lambæk
Rytmisk gymnastik / Dans / Kreativt
ane@giv.dk
Merete Smedegaard
Dans
merete@giv.dk
Morten Gram
Spring
morten@giv.dk
Jonas Borsøe
Adventure / Triathlon / Trailløb / Ski
jonas@giv.dk
Anders Hjorth Nielsen
Sang / Rytmisk kor
Daniel Hyldgaard
Rough'n tough / Svømning / Badminton / Livsstil
daniel@giv.dk
Martin Overgaard
Adventure / Trailløb / Styrke / Fodbold
martin@giv.dk
Henrik Ozol
Svømning / Rough'n tough / MTB
ozol@giv.dk
Katrine Hvelplund (barsel)
Rytmisk gymnastik
Mia Duedahl Pedersen
Svømning
mia@giv.dk
Peter Fuglsang
Dykning