Undervisere

Michael Øhrstrøm
Outdoor / Livsanskuelse
michael@giv.dk
Johnnie Bøtker Laursen
Kajak / havkajak / kajakpolo
johnnie@giv.dk
Hans Hvelplund
Friluftsliv / Spring / Ski / SUP
hans@giv.dk
Merete Smedegaard
Dans
merete@giv.dk
Claus Christensen
Klatring / MTB
clausc@giv.dk
Kasper Ulriksen
Rough'n tough / Styrketræning / MTB
kasper@giv.dk
Kathrine Hansen
Rytmisk gymnastik / Dans / Hækling / Projektledelse
kathrineh@giv.dk
Morten Gram
Spring
morten@giv.dk
Jonas Borsøe
Adventure / Triathlon / Trailløb / Ski
jonas@giv.dk
Anders Hjorth Nielsen
Sang / Rytmisk kor
Daniel Hyldgaard
Rough'n tough / Svømning / Badminton / Livsstil
daniel@giv.dk
Anders Munch Nielsen
Adventure / Rough'n tough / Boldspil
anders@giv.dk
Henrik Boch Larsen
Klatring / Politi-teori
henrik@giv.dk
Ane Lambæk
Intruktør på Elitehold Viborg
ane@giv.dk
Mia Duedahl Pedersen
Svømning
mia@giv.dk
Peter Fuglsang
Dykning