Medarbejdere

Undervisere

Michael Øhrstrøm
Outdoor / Livsanskuelse
michael@giv.dk
Johnnie Bøtker Laursen
Kajak / havkajak / kajakpolo
johnnie@giv.dk
Hans Hvelplund
Spring / Ski / Inliner
hans@giv.dk
Claus Christensen
Klatring / MTB
clausc@giv.dk
Henrik Bock Larsen
Klatring / Kajak
henrik@giv.dk
Kasper Ulriksen
Rough'n tough / Styrketræning / MTB
kasper@giv.dk
Jens Therkildsen
Volley / Ballgames / Politi
jens@giv.dk
Ane Lambæk
Rytmisk gymnastik / Dans / Kreativt
ane@giv.dk
Merete Smedegaard
Dans
merete@giv.dk
Morten Gram
Spring
morten@giv.dk
Jonas Borsøe
Adventure / Triathlon / Trailløb / Ski
jonas@giv.dk
Peter Fuglsang
Dykning
Mia Duedahl Pedersen
Svømning
mia@giv.dk
Anders Hjorth Nielsen
Sang / Rytmisk kor
Daniel Hyldgaard
Rough'n tough / Svømning / Badminton
daniel@giv.dk
Katrine Hvelplund (barsel)
Rytmisk gymnastik

Ledelse og administration

 

Claus Bo Andreasen
Forstander
clausbo@giv.dk
Michael Øhrstrøm
Viceforstander
michael@giv.dk
Lene Galonska
Økonomichef
leneg@giv.dk
Nina Dencker
Skolesekretær
nina@giv.dk
Niels Taarsted Jørgensen
Kursuskoordinator
niels@giv.dk
Sidsel Nordby
PR og Markedsføringsansvarlig
sidsel@giv.dk
Berit Vestergaard
Bogholder
berit@giv.dk
Henrik Boch Larsen
Leder af GIV Event
henrik@giv.dk
Simon Strandskov Olesen
PR medarbejder
simon@giv.dk

Pedel og rengøring

Hans Ole Rasmussen
Pedelchef
hanso@giv.dk
Claus Andersen
Pedel
clausa@giv.dk
Svend Erik Kragelund
Pedel
Morten Poulsen
Pedel
morten2@giv.dk
Niels Aage Bjørn
Pedel
Bent Zantiny
Pedel
Aksel Tougaard
Havemand
Anette Christiansen
Rengøringsassistent
anette@giv.dk
Kirsten Mortensen
Rengøringsassistent
Camilla Muusmann
Rengøringsassistent (barsel)
Thi Bee Mac
Rengøringsassisten
Karin Skov
Rengøringsassistent

Køkken

Villy Andersen
Køkkenchef
villy@giv.dk
Jette Vestergaard
Køkkenassistent
jette@giv.dk
Irene Brink Rasmussen
Køkkenassistent
irene@giv.dk
Else Damtoft Jensen
Køkkenassistent
else@giv.dk
Tove Hundstrup Hansen
Køkkenassistent
tove@giv.dk
Christina Andersen
Køkkenassistent
christina@giv.dk
Julia Hviid Bach
Køkkenassistent elev
Simone Andreasen Kofoed
Køkkenassistent elev
Katharina Bunk Jakobsen
Køkkenassistent
Michael Hansen
Køkkenmedhjælper
Lene Rasmussen
Køkkenmedhjælper